Дефлимпиада в Самсуні: українська збірна взяла 99 медалей і посіла 2 місце

4

Українська національна збірна на Дефлімпіаді в турецькому Самсуні в загальному заліку за кількістю медалей, посіла друге місце. Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів.

Українці завоювали 99 медалей, з яких 21 — золота, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Фінальне змагання було в останній день Дефлімпіади, 30 липня. Українська футбольна команда грала фінальний матч з турецькою командою і взяла срібло.

Прес-секретар Нацкомітету спорту інвалідів Наталія Гарач зазначає, що на змаганнях була боротьба не лише за медалі, але й за чесних суддів.

«Чесне суддівство на Дефлімпіаді-2017 — просто нереальність (…) На жаль, їм тут навіть не пахне, і коли питання стосується саме турецької команди — там, де вона виступає (в будь-якому з видів спорту), судді люблять подсудить. Тут справедливості не існує», — написала вона в Facebook.

У цьому році Україна показала той же результат за кількістю золотих медалей, що на Дефлімпіаді в Софії в 2013 році. Тоді українські спортсмени з вадами слуху завоювали 88 медалей і теж зайняли друге місце в загальному заліку.

Зустрічати спортсменів будуть вночі 1 серпня о 01:00 в аеропорту Бориспіль.

За перше місце на змаганнях спортсмени отримають від держави $48 тис, за друге — $31 тис і за третє — $22 тис.

У цьому році Україну на головних змагання для спортсменів з вадами слуху представляли 218 спортсменів у 16 видах спорту.